Translate

пятница, 27 ноября 2020 г.

Программа БМП «Кевлар-Е»

 


10-13.10.2017

На выставке «Оружие и безопасность-2017» частная корпорация «Укриннмаш», а именно «ПАО «Харьковский завод транспортного оборудования» представило собственный проект гусеничной БМП «Кевлар».



Частная корпорация «УкрИННмаш» объединяет ряд машиностроительных предприятий Харьковской области. Специализируется на выпуске деталей для сельскохозяйственной, коммунальной и военной техники.

Судя по эскизу, БМП «Кевлар» будет создана на базе МТ-ЛБ (о намерениях восстановления производства которого было заявлено еще в 2015 году) ** Корпус новой БМП будет значительно выше МТ-ЛБ, что улучшит ее эргономику. БМП «Кевлар» будет приспособлена для перевозки 10 военнослужащих (3 + 7), и иметь вес около 16 тонн, что является достаточно высоким показателем, и дает широкие авиатранспортабельные возможности.



На новую БМП предлагается установка элементов динамической защиты «Ракетка». Это облегченная версия динамической защиты «Нож», разработанная специально для легкой бронетехники. Также усиления защиты БМП предполагается установлением комплекса активной защиты «Шершень» ( «Заслон-Л»). Вариант КАЗ «Шершень» является вариантом КАЗ «Заслон» для легкой бронетехники. Разработчики заявляют, что новая БМП будет иметь уровень защиты 2 * (Snanag 4569).

Вооружение представлено типичными для украинской легкой бронетехники боевыми модулями «Штурм» или «Парус». Которые используются на БТР-4, модернизированных БМП и МТ-ЛБ.

По проекту разработчиков, на БМП «Кевлар» будет установлено западный двигатель Deutz или Cummins. Что обеспечит скорость 70 км / ч по шоссе, и до 5 км / ч на воде. БМП будет плавающей.



Об этом сообщил janes. У БМП вместо 122-мм пушки САУ 2С1 «Гвоздика» сделана надстройка для увеличения высоты десантного отделения и установлен боевой модуль «Штурм» с 30-мм автоматической пушкой.



Экипаж боевой машины - 3 человека, десант - 6 человек. Ожидается, что на БМП установят двигатель Cummins, Western Caterpillar или Deutz мощностью около 420 л.с. (штатный двигатель имеет мощность 300 л.с.). Скорость БМП будет достигать 70 км / ч по шоссе. Машина может плыть со скоростью 5 км/ч.

Источник - https://www.sq.com.ua/. 03.05.2018

 

 

30.04.2018

З’явились подробиці про нову українську БМП «Кевлар-Е»



Jane`s 360 опублікував зображення нової бойової машини піхоти від компанії Укріннмаш на базі шасі від 2С1 – «Кевлар-Е».

 На цьому БМП замість 122-мм гармати зроблена надбудова для збільшення висоти десантного відділення та встановлений бойовий модуль «Штурм-М» з 30-мм автоматичною гарматою:

 

Екіпаж бойової машини – 3 особи:

командир машини

навідник

механік-водій

Також ця БМП може брати до 6 осіб десанту.

Нещодавно один з авторів нашого порталу Mariner – публікував інший проект цієї компанії під назвою «Кевлар», що був продемонстрований під час минулорічної виставки «Зброя та безпека 2017», на якому планувалось встановлювати силові установки Cummins. Тому очікується, що на бойову машину «Кевлар-Е» також планується встановити цей двигун. Що забезпечить швидкість 70 км/год по шосе.

 

Приватна корпорація «Укріннмаш» об’єднує ряд машинобудівних підприємств Харківщини та України, що спеціалізуються в основному на випуску деталей для сільськогосподарської,  комунальної та військової техніки.

 

https://mil.in.ua/uk/proekt-ukrayinskoyi-bmp-kevlar/

 

 

27.10.2020

З’явилось фото прототипу БМП «Кевлар-Е».

 


У мережі з’явилось фото прототипу БМП «Кевлар-Е» від приватної компанії «Укріннмаш».

 

Про це повідомляє Український мілітарний портал.

 

https://mil.in.ua/uk/news/z-yavylos-foto-prototypu-bmp-kevlar-e/

В Україні почалась «війна» БМП: основні проекти нових бойових машин для ЗСУ

Зазначимо, що рівень бронювання базової машини, якщо розглядати її без встановлених додаткових елементів, нижчий ніж у БМП. Якщо у БМП-1 у лобовій частині до 19 мм та 16 мм на бортах, то у «Гвоздики» - 15 мм та 7 мм.

 

https://defence-ua.com/weapon_and_tech/nova_bmp_dlja_zsu_porivnjannja_rozrobok_vid_ukrajinskih_kompanij-1947.html

 

18.11.2020

Приоритеты Кабмина: спорткомлекс на Печерске, ЖРД РД870, Воздушный старт и импортозамещение Анов.

Важка БМП, 5/6-вісне шасі, патрони та гранати РГД-5 – Уряд затвердив перелік пріоритетних інвестиційних проєктів

 



18 листопада на черговому засіданні Уряд затвердив перелік пріоритетних для держави інвестиційних проєктів на період до 2023-го року. До переліку увійшло 103 проєкти, серед них і ті що стосуються оборони.

«Формування уніфікованого Переліку дозволить ефективно використовувати ресурси держави та бізнесу з метою досягнення найкращого результату – зростання економіки, залучення інвестицій, наповнення бюджетів, створення робочих місць», – прокоментував Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко.

Такі проєкти можуть бути реалізовані із залученням інвестора, зокрема на умовах державно-приватного партнерства, міжнародної технічної допомоги або за рахунок кредитних коштів та бюджету. Чотири проєкти будуть реалізовані виключно за кошти державного бюджету.

Урядовий портал повідомляє, що рішення прийнято з техніко-юридичним доопрацюванням в три дні, після чого Перелік буде оприлюднено на офіційних ресурсах. Водночас народний депутат Олексій Гончаренко оприлюднив перелік у Telegram.

Серед проєктів, що мають оборонне значення до переліку ввійшли:

- імпортозаміщення та серійне виробництво літаків сімейства Ан-1х8, зокрема Ан-178 (кредитні і власні кошти ДП «Антонов»);

- підготовка виробництва інфрачервоної головки самонаведення для керованої авіаційної ракети (держбюджет);

- організація виробництва дослідного зразка і серійного виробництва:

- важкої БМП «Кевлар» (кошти інвестора, держбюджет та інші джерела);

- 5 (6)-вісного броньованого шасі для спеціальної військової і цивільної техніки (кошти інвестора, кредити та інші);

- безпілотного літального апарату (кошти інвестора, кредити та інші);

- комплекту транспортних засобів УСПУ, ТЗМ, ТМ для РСЗВ «Вільха» (кошти інвестора, держбюджет та інші);

- двигуна 4ТД (кошти інвестора, держбюджет та інші);

- гранат РГД-5 тема «Бульба» (кошти інвестора, кредити та інші);

- організація серійного виробництва 30-мм пострілів ВОГ-17В та ВОГ17ІН до гранатомету АГС-17, та 40-мм пострілів ВОГ-40В та ВОГ-40ІН до підствольного гранатомета ГП-25 (кошти інвестора, кредити та інші джерела);

 

- організація виробництва пострілів до РПГ-5*, ОПГ-9*, РПГ-32У (кошти інвестора, кредити та інші джерела);

- організація ліній виробництва патронів різного калібру для стрілецької зброї (кошти інвестора, кредити та інші джерела);

- організація серійного виробництва штамповок лопаток турбін для енергетичного та хімічного машинобудування, літако- та вертолітобудування, корабле- та суднобудування (кошти інвестора, кредити та інші джерела).

 

https://www.ukrmilitary.com/2020/11/pryorytety.html, 20.11.2020

 

https://diana-mihailova.livejournal.com/5734296.html

 

Комментариев нет:

Отправить комментарий