Translate

воскресенье, 27 мая 2018 г.

БМП-У первая украинская БМП

17-18.05.2018
ХІ Міжнародна науково-технічна конференція, Львів.
Тези доповіді «Концептуальні напрями створення перспективних зразків бронетанкового озброєння механізованих та танкових військ» А.С. Богача та О.О. Бабіча, ДП «ХКБМ».в ХКБМ розроблена робоча конструкторська документація (РКД) зі створення вітчизняної бойової машини піхоти БМП-У.

Ця машини призначена для заміни парку БМП-1, БМП-2 та планується як базова платформа для створення сімейства гусеничних машин середньої вагової категорії (командирська, командно-штабна, розвідувальна, медична, ремонтно-евакуаційна тощо).

БМП-У забезпечує захист екіпажу у складі 3 членів та 7 десантників вищий на 10-12%, ніж у бронетранспотрера БТР-4Е, має переднє розташування моторно-трансмісійного відділення (МТВ), дизельний двигун потужністю 735 к.с. та автоматичну трансмісію.

На машині встановлено новий бойовий модуль БМ-8 з поліпшеними характеристиками. При загальній масі БМП-У на рівні 25-27 тонн конструктивно забезпечується подолання водних перешкод вплав.Виготовлення дослідного зразка та проведення комплексу випробувань БМП-У очікується наприкінці 2018 - початку 2019 років.

Комментариев нет:

Отправить комментарий