суббота, 20 июля 2024 г.

BKM Gekkon

 

01.10.2016

Бронированная машина БКМ от инженерной группы "Азова"

 


Творческие неонацисты из инженерной группы небезызвестного отдельного полка специального назначения "Азов" Национальной гвардии Украины продолжают упражняться в проектах радикальной переделки старой бронетехники. Как сообщают члены инженерной группы "Азова", ими закончены проведенные всего за два с половиной месяца за собственные средства полка работы по переоборудованию БРДМ-2 в новую бронированную машину, лапидарно именуемую БКМ (боевая колесная машина). В ближайшее время планируется приступить к заводским испытаниям сооруженного таким образом прототипа БКМ, при этом заявляется, что уже выбран завод для серийной перестройки БРДМ-2 в БКМ. Сам прототип БКМ должен быть публично продемонстрирован на оборонной выставке «Зброя та безпека-2016», открывающейся в Киеве 11 октября 2015 года.

Согласно информации, опубликованной в приуроченном к выставке «Зброя та безпека-2016» специальном номере украинского журнала "Defense Express", машина БКМ имеет полную боевую массу 8 тонн, вместимость девять человек, максимальную скорость хода по шоссе 95 км/ч с запасом хода до 500 км, скорость на плаву 10 км/ч. Выход десанта и экипажа осуществляется через заднюю аппарель и бортовые двери. Машина оснащается дизельным двигателем General Motors в 215 л.с., а вместо трансмиссии впервые в украинской практике применяется гидростатический привод с двумя гидромоторами на мостах. Установлены также "два водомета оригинальной конструкции".

 


Для усиления противоминной защиты используется днище корпуса V-образной формы. Заявляется новая конструкция разнесенного бронирования корпуса, включающая прямоугольные "соты", закрытые сверху бронекрышками. "Соты" заполняются некими "высокоэффективными модульными защитными элементами", замена этих элементов в каждой "соте" может осуществляться в полевых условиях. Утверждается, что эта проверенная стендовыми обстрелами конструкция бронирования якобы обеспечивает защиту от бронебойной пули Б-32 из СВД с дистанции 15 м.

 Машина может быть оснащена различными типами боевым модулей, прототип оснащен модифицированной башней БРДМ-2 с 12,7-мм и 7,62-мм пулеметами.

https://bmpd.livejournal.com/2162133.html

вторник, 2 июля 2024 г.

Козак-4 Джура

 

22.07.2015

Бронированные LAND ROVER DEFENDER от НПО Практика



Как говорится в сообщении пресс-службы НГУ, в сумме подразделения получили 11 бронированных автомобилей Козак-2, один КрАЗ Шрек, один бронеавтомобиль Спартан, два грузовика МАЗ 6317, а также семь мобильных пунктов для размещения и отдыха личного состава.

 Напомним, в середине марта глава МВД заявил, что для Нацгвардии купят 15 отечественных бронемашин Козак.

https://ngu.gov.ua/ua/news/pidrozdily-nacgvardiyi-otrymaly-novu-tehniku-foto

https://auto.bigmir.net/autonews/autoworld/5229614-nacgvardii-peredali-bronemasiny-tipa-kozak-spartan-i-srek


10.10.2016

На стенді НВО «Практика» була показана ще одна цікава модель - «Козак-4». Це легкий універсальний автомобіль - найменший в сімействі «козаків». Він розроблений на вузлах і агрегатах позашляховика Land Rover Defender. Правда, дизельний двигун тут стоїть вже марки Cummins - робочим об'ємом 2,8 л і потужністю 165 к.с. максимальний крутний момент - 353 Нм. Коробка передач - механічна, 5-ступінчаста. Повна маса машини, на відміну від старших побратимів, становить всього 4 т. Крім менших розмірів, автомобіль має і більш легкий клас захисту бронекузова - ПЗСА-3.







Тоді схожа, чотиритонна машина називалася “Козак-4”. Вона була розроблена на базі Land Rover Defender і мала нижчий клас захисту – ПЗСА-3.

https://www.04141.com.ua/news/1405045/zbroa-ta-bezpeka-2016-novi-broneavtomobili-kozak-video


23.08.2017

Для нужд пограничников также разработан компактный легкобронированный автомобиль на базе внедорожника Land Rover Defender «Козак-4».




 В зависимости от конфигурации и оснащения он может быть командно-штабным, транспортным, разведывательным, связным, патрульным, санитарным автомобилем. Есть информация, что по стандарту «Козак-4» модернизирована большая часть парка машин этого типа в ГПСУ.




Подробности читайте на Фразе: https://fraza.com/analytics/264819-ukrainskij-arsenal-semejstvo-broneavtomobilej-kozak-#google_vignette

01.07.2024

НВО “Практика” представила бронемашину “Джура”

В Украине представили новый броневик "Джура": в чем его особенности



Український виробник бронетехніки НВО «Практика» вперше представив свій легкий тактичний бронеавтомобіль «Джура».

Про це повідомляє «Мілітарний».

Журналісти видання відвідали попередні заводські випробування нової машини, що відбувалися за участі представників силових відомств України.

«Джура» — це легкий бронеавтомобіль утилітарного типу, побудований на базі цивільного позашляховика Toyota Land Cruiser 70.



Він призначений для виконання тактичних завдань малого ризику та використання підрозділами поліції та Сил спеціальних операцій. Його особливістю є відносно низка вага та невеликі габарити, які дозволяють діяти максимально непомітно.

Конструктори модифікували оригінальне шасі Land Cruiser 70, відоме своєю простотою та надійною конструкцією, посиливши залежну підвіску та встановивши нову гальмівну систему відповідно до збільшеної маси.



На шасі автомобіля встановлена бронекапсула із захистом на рівні ПЗСА-4, що аналогічний стандарту НАТО STANAG 4569 lvl 1. Вона захищає від автоматних куль калібру 5,45 мм (7Н10) та забезпечує захист від підриву кількох гранат під колесом або днищем.

Утім, за словами представників компанії, окрім машини у версії пікап потенційному замовнику також пропонуються альтернативні версії з двовідсіковою капсулою, яка може бути адаптована для перевезення двох додаткових піхотинців або роботи як медевак.



Машина вагою 5 тонн оснащена потужним 200-сильним дизельним двигуном із крутним моментом 430 Нм. За словами розробників, у Land Cruiser 70 він достатньо потужний та дуже надійний, з мінімумом електроніки. На вимогу замовника, він комплектується автоматичною, напівавтоматичною або механічною коробкою передач.



«Джура» отримав відкриту турель для кулемета калібру 7,62 з невеликим бронещитом. Таке послаблення порівняно з повноцінною закритою з усіх боків туреллю, як на старших машинах компанії, пов’язане потребою у легкому модулі, який не піднімав би центр маси, що неодмінно тягло б за собою ризик перекидань на поворотах.

Докладніше про новий тактичний бронеавтомобіль, його особливості, а також тест-драйв на полігоні дивіться у репортажі «Мілітарного».

https://mil.in.ua/uk/news/nvo-praktyka-predstavyla-bronemashynu-dzhura/#google_vignette

https://focus.ua/voennye-novosti/655364-v-ukraine-predstavili-novyy-bronevik-dzhura-v-chem-ego-osobennosti-video

понедельник, 24 июня 2024 г.

Світовий конгрес українців unite with Ukraine

 


20.02.2023 -12.04.2023

UNITE WITH UKRAINE ЗАКУПИЛИ 25 БРИТАНСЬКИХ БРОНЬОВИКІВ ДЛЯ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОБОРОНИ ЗСУСвітовий Конгрес Українців передав Силам тероборони 25 британських броньовиків (ВІДЕО)


Сили територіальної оборони ЗСУ отримали британські броньовані машини. Це відбулося завдяки ініціативі Світового Конґресу Українців (СКУ) Unite With Ukraine.



Про це повідомили в Регіональному управлінні Сил територіальної оборони “Південь” ЗС України, передає Інше ТВ.



Як повідомляється, на пожертви людей та організацій з усього світу СКУ придбав 25 броньованих машин: дванадцять Spartan FV103, сім 432 APC, два 434 APC, один Spartan SPA8, один Spartan SPA017 і два FV104 Samaritan.



"Усі українці світу об'єдналися проти російської навали, яка хоче знищити нашу незалежність", - наголошується в повідомленні.


https://www.facebook.com/TROPIVDEN/videos/176317828620856/

https://inshe.tv/suspilstvo/2023-04-12/753344/

https://www.ukrainianworldcongress.org/ua/unite-with-ukraine-zakupili-25-britanskih-bronovikiv-dlya-teritorialno%d1%97-oboroni-zsu/

 https://inshe.tv/suspilstvo/2023-04-12/753344/


11.09.2023

Сили ТрО отримали півтора десятки бронетранспортерів


Сьогодні, 11 вересня, у Києві відбулася передача силам Територіальної оборони ЗСУ 15 одиниць бронетранспортерів FV432. Машини благодійним коштом придбав Світовий конгрес українців.

Сили територіальної оборони ЗСУ

Силам ТрО передали британські бронетранспортери





Світовий Конґрес Українців передав Силам ТрО ЗСУ п’ятнадцять британських бронетранспортерів FV432, десять відновлених для фронту вантажівок та два броньованих тягачі. Передані благодійниками бронетранспортери додатково обладнають приладами нічного бачення від українського виробника, після чого вони поїдуть на фронт.





Гусеничний бронетранспортер FV432 призначений для перевезення особового складу на полі бою. Він має герметизований броньовий корпус, який забезпечує захист від куль і осколків артилерійських снарядів. Екіпаж машини складається з двох людей.





Попри невеликі габарити, у бронетранспортері передбачено 10 десантних місць. На додачу FV432 можна використовувати як: командирську машину, швидку допомогу, вантажний транспортер та машину зв’язку.

Що отримали Сили ТрО цього разу

Як уточнив Андрій Потічний, директор ініціативи Unite with Ukraine Світового конгресу українців, 11 вересня ТрО отримали:

13 бронетранспортерів FV432;

1 CRVT Stormer;

1 CRVT Shielder;

10 відремонтованих військових вантажівок ГАЗ 6;

2 бронетранспортери МТЛБ.

Вартість британських броньовиків становить у середньому $70 тис. разом з логістикою до України, армійські ГАЗони залежно від стану під ремонт коштували $3-10 тис.





Техніку використовуватимуть на передньому краї, для транспортування поранених та надійного їх захисту під час переміщення, а також для навчання механіків і водіїв у навчальних центрах. Крім того, нові броньовики допоможуть розмінуванню. Раніше один з таких бронетранспортерів вже врятував життя військовим.

Як Світовий конгрес українців допомагає бороти ворога

На початку повномасштабної війни Світовий конгрес українців створив платформу Unite with Ukraine для збору коштів на допомогу Україні, нагадав Павло Грод, президент СКУ.

Діаспоряни почали із закупівель броньованої техніки та бронежилетів, касок, тепловізорів, аптечок для територіальної оборони. Згодом до допомоги додалися й розвідувальні дрони.

СКУ вже поставив військовим 14 Spartan FV103, 22 БТРи FV432, 2 БТРи FV434, 2 FV104 Samaritans, 1 CVRT Stormer, 1 CVRT Shielder, відновив 70 повнопривідних військових вантажних машин ГАЗ-66 і 2 амфібійних бронетранспортери МТЛБ більш ніж $4 млн, або 147 млн грн.


Ініціатива Unite With Ukraine передала захисникам спорядження вже на понад $50 млн. Обладнання отримали Сили ТрО, ГУР Міноборони, Національна поліція України та Держслужба з надзвичайних ситуацій, а також Міжнародний центр миротворчості та безпеки (Яворівський полігон, Львівська область).

https://thepage.ua/ua/news/tro-otrimala-15-britanskih-btriv-ta-vantazhivki-vid-diaspori

https://tro.mil.gov.ua/syly-tro-otrymaly-pivtora-desyatky-bronetransporteriv/

https://suspilne.media/kyiv/570293-silam-tro-zsu-peredali-britanski-gusenicni-bronetransporteri/

https://armyinform.com.ua/2023/09/11/sylam-tro-peredaly-br

суббота, 18 мая 2024 г.

СБА Новатор

 



10.10.2017

Впервые ООО "Украинская бронетехника" представило материалы по бронеавтомобилю "Варта-Новатор", представленные ООО "Украинская бронетехника" на выставке «Зброя та безпека – 2017» в Киеве в октябре 2017 года



Впервые ООО "Украинская бронетехника" представило материалы о разработке бронеавтомобиля "Варта-Новатор" в октябре 2017 года на проходившей в Киеве выставке «Зброя та безпека – 2017». Из сделанной тогда презентации известно, что бронеавтомобиль выполнен на популярном у всевозможных "блиндировщиков" шасси пикапа Ford F-550, сохраняя двигатель (6,7-литровый дизель Power Stroke) и трансмиссию (автоматическую 6 TorgShift) оригинала. Машина имеет полную боевую массу 9 тонн, длину 5,8 м, ширину 2,405 м и высоту 2,164 м. Вместимость пять человек, в задней части расположен грузовой отсек, позволяющий перевозить 1 тонну груза. Возможна буксировка прицепа массой до 8 тонн. Максимальная скорость машины по шоссе 120 км/ч, запас хода до 700 км. Уровень защищенности не раскрывается.

(с) www.armyrecognition.com

https://bmpd.livejournal.com/3003886.html

 

15.12.2017

Опытный образец бронеавтомобиля "Варта-Новатор" на шасси Ford F-550, представленного ООО "Украинская бронетехника" для Национальной гвардии Украины. Киев, 15.12.2017



Сьогодні, 15 грудня 2017, Конструкторсько-виробниче підприємство ТОВ «Українська бронетехніка» презентувало новий спеціалізований броньований автомобіль «Варта-Новатор» в Національній гвардії України. На презентації також були присутні представники Державного науково-дослідного інституту МВС України.



Автомобіль спеціально розроблено для потреб НГУ  відповідно до умов технічного завдання, що було узгоджено сторонами. СБА «Варта-Новатор» сконструйовано з урахуванням сучасних вимог до техніки підрозділів спеціального призначення з використанням шасі, що пристосоване до експлуатації в найскладніших умовах бездоріжжя. Оснащений додатковими опціями, що забезпечують комфорт та безпеку екіпажу.




Генерал-полковник, командувач Національною гвардією України Аллеров Ю.В. оцінив високі експлуатаційні можливості автомобіля під час тест-драйву.






Попереду випробування.

https://www.facebook.com/ukrainianarmor/posts/1766402446997134?ref=embed_post

 


26.12.2017

Нацгвардия испытала новый бронеавтомобиль "Варта-Новатор".



Национальная гвардия Украины провела испытания нового специализированного бронированного автомобиля "Варта-Новатор". Об этом сообщается на странице Министерства внутренних дел в соцсети.



"Бронеавтомобиль сконструирован с учетом современных требований к технике подразделений спецназначения с использованием шасси, приспособленным к эксплуатации в самых сложных условиях бездорожья", - отметили в МВД.

https://www.unian.net/society/2318271-natsgvardiya-ispyitala-novyiy-broneavtomobil-foto.html

https://www.facebook.com/NGUmainpage/?hc_ref=ARTszdrlp2cvNWokCSqkTxJS2AsXbfnS82Tw5rDpONWJ8lD2BKH8OUI5TeWLRpnepVc


15.11.2018

ВООРУЖЕННЫМ СИЛАМ УКРАИНЫ ТОРЖЕСТВЕННО ПЕРЕДАЛИ НОВУЮ И ВОССТАНОВЛЕННУЮ ТЕХНИКУ





Также переданы шесть специализированных бронеавтомобилей для перевозки личного состава "Варта" и "Новатор"




https://zn.ua/UKRAINE/vooruzhennym-silam-ukrainy-torzhestvenno-peredali-novuyu-i-vosstanovlennuyu-tehniku-300332_.html


08.10.2019

На выставке «Оружие и безопасность-2019» ООО «Конструкторско-производственное предприятие «Украинская бронетехника» совместно с ГП «ГККБ «Луч» продемонстрировала СБА «Новатор» 



с новым боевым модулем для установки противотанкового ракетного комплекса «Амулет» розработанным вместе с КБ «ЛУЧ», который способен уничтожать танки и бронированную технику на дистанции до 5 км.

 

15.11.2019

ЗСУ отримали партію бронемашин «Новатор»





Збройні Сили України отримали першу партію спеціалізованих бронеавтомобілів «Новатор» виробництва компанії «Українська бронетехніка», про що повідомила її пресслужба.






«Наша команда пишається тим, що ми вкладаємо не просто всі наші сили для реалізації амбітних проектів в Україні та за її межами, а що кожна людина залучена до проекту вкладає душу! Сьогодні записали з Андрієм Сенченком пресреліз з приводу здавання партії броньовиків «Новатор» для МО та презентували наступне покоління бойової броньованої машини Новатор з бойовим модулем «ІВА». І звичайно ж провели тест-драйв всім бажаючим», – написав у facebook Олександр Кузьма, директор компанії.


Одночасно з передачею замовлення для представників Міністерства оборони була проведена демонстрація «Новатора» з бойовим модулем «Іва-М», оснащеним кулеметом калібру 12,7 мм. Спеціально для підвищення прохідності для цієї модифікації СБА розроблена унікальна підвіска, яка може змінювати кліренс до 80 мм для подолання перешкод та їзди по бездоріжжю. Також така версія «Новатора» комплектується повністю автоматичною централізованою системою підкачки коліс. Модифікація вже доступна до замовлення.

https://militarycabinet.com/publikacii/novatori-dlya-suhoputnih-vijsk/

 

24.12.2019

ЗСУ випробовували та обирали кращий бронеавтомобіль


24.12.2019, на Житомирщині завершився демонстраційний показ нових і модернізованих бронеавтомобів для ЗС України, за результатами якого комісія обере кращий бронеавтомобіль.




Про це повідомляє пресслужба Генерального штабу.

Залучались «Варта» та «Новатор» від ТОВ «Українська бронетехніка», «Дозор-Б» від Харківського конструкторського бюро з машинобудування та українсько-польський бронеавтомобіль «Oncilla-M» (модернізований «Дозор-Б») від ТОВ «НВК «ВК Система».





Варто зауважити, що досі лише два бронеавтомобілі пройшли повний цикл державних випробувань та прийняті на озброєння української армії це «Козак-2» від ПрАТ «НВО «Практика» (на озброєнні з 2017го) «Барс-8» від ПрАТ «АК «Богдан Моторс» (з 2019).

На першому етапі машини продемонстрували можливості у подоланні перешкод на випробувальному полігоні «АвтоКрАЗу». Тут, за наявною інформацією, попереду були «Новатор» та «Варта», а «Дозор-Б» та «Oncilla-M» показали гірші результати.



Другим етапом випробовувань став марш довжиною понад 500 км. за маршрутом м. Кременчук – полігон на Житомирщині. Тут, на полігоні відбувся третій етап, вході нього розробники продемонстрували можливості бронеавтомобілів у наближених до екстремальних польових природних умовах.

Також, за участі військовослужбовців Десантно-штурмових військ, відбулася практична перевірка ергономічності десантних відділень. На завершення випробувань демонструвалися вогневі можливості кожного зразка техніки: автомобілі обладнували 12,7-мм кулеметом НСВТ з 600 патронами, а екіпажу отримував по 600 набоїв до автомату АК-74.

Ніяких подробиць наразі не повідомляється.

За результатами демонстраційного показу комісія ЗС України надасть пропозиції для прийняття рішення щодо подальшого постачання на озброєння кращих із представлених зразків.

https://www.ukrmilitary.com/2019/12/bba.html?m=1#google_vignette




03.02.2020

«Українська бронетехніка» спільно з «КрАЗ» розробляє «КАМРАТ»



Директор компанії «Українська бронетехніка» Олександр Кузьма в інтерв’ю для Сергія Камінського анонсував розробку спеціального броньованого автомобіля «КАМРАТ» спільно з ПрАТ «КрАЗ».

Про це повідомляє Український мілітарний портал.

В якості шасі для цієї бойової машини використовується вітчизняний КрАЗ-5233 з колісною формулою 4х4.

Спеціальний броньований автомобіль «КАМРАТ» призначений для перевезення особового складу у кількості до 10 осіб (2+8) по бездоріжжю.



Балістичний захист «КАМРАТ» ПЗСА-5 за ДСТУ 3975 та захист днища при підриві під колесом або днищем до 6 кг у тротиловому еквіваленті.



Спеціальний броньований автомобіль «КАМРАТ» 1

Спеціальний броньований автомобіль «КАМРАТ» Зображення: Українська бронетехніка

Повна маса бойової машин – 16400 кг. Двигун 6-ти циліндровий рядний турбодизель Weichai Power, потужністю 380 к.с. і обертовим моментом 1460 Н*м.

Спеціальний броньований автомобіль «КАМРАТ» має аналогічну довжину з бронеавтомобілем «Варта» – 7190 мм, але меншу висоту – 2600 мм у порівнянні з 2850 мм. Також він легший на більш ніж одну тонну – 16 400 кг проти 17 500 кг.

https://mil.in.ua/uk/news/ukrayinska-bronetehnika-spilno-z-kraz-rozroblyaye-kamrat/

 


23.03.2020

Украинские бронеавтомобили "Варта-Новатор" начали передавать в боевые бригады ВСУ. ФОТОрепортаж



"Український Тиждень" опубликовал фото новой бронемашины "Варта-Новатор".

Об этом сообщает пресс-служба 93-й ОМБр, передает Цензор.НЕТ.



"В боевые бригады Вооруженных Сил начали передавать бронеавтомобили "Варта-Новатор". Это разработка компании "Украинская бронетехника". Машина весит 9 тонн и изготовлена на шасси Ford 550, которое было специально усилено. На фото - "Новатор", который получила 93-я бригада "Холодный Яр". На него установили противотанковый ракетный комплекс "Стугна-П". Сейчас в подразделении противотанковые рассчеты, в том числе женские, осваивают новую бронемашину".


https://censor.net/ru/photo_news/3183484/ukrainskie_broneavtomobili_vartanovator_nachali_peredavat_v_boevye_brigady_vsu_fotoreportaj

26.03.2020

«Українська бронетехніка» достроково виконала держконтракт.

У четвер, 26 березня 2020 року, ТОВ «Українська бронетехніка» розпочала процедуру передачі партії спеціалізованих броньованих автомобілів «Новатор», які були виготовлені в рамках державного контракту між підприємством і Національною гвардією України.

Згідно з технічним завданням замовника, машини укомплектовані радіостанцією, приладами нічного бачення, автоматичною системою пожежогасіння, відео-реєстратором спеціального типу і напівавтоматичною системою підкачки шин.

СБА «Новатор» пристосований до експлуатації в складних умовах бездоріжжя. Автомобіль з колісною формулою 4×4 і 6,7-літровим турбодизельним двигуном здатен долати без підготовки водні перешкоди глибиною до 1,4 м і підйоми до 60%, а також розвивати швидкість по шосе від 140 до 170 км/год залежно від типу двигуна. Запас ходу по пересіченій місцевості становить 700 км, по автошляхах – 1000 км.

«Завдяки злагодженим і професійним діям команди підприємства і незважаючи на складну ситуацію в країні, нам вдалося на місяць раніше терміну завершити виробництво броньовиків для Нацгвардії», – зазначив голова Наглядової ради ТОВ «Українська бронетехніка» Андрій Сенченко.

Наразі на базі рухомої платформи «Новатор» ведеться розробка лінійки бойових і транспортних машин для потреб Збройних Сил і силових структур України. Презентацію заплановано наступного місяця.

https://ukrarmor.com/uk/news-uk/ukra%D1%97nska-bronetehnika-dostrokovo-vikonala-derzhkontrakt/


07.08.2020

«Украинская бронетехника» поставила более 250 СБА «Варта» и «Новатор» Нацгвардии и ВС Украины

Как отметил в интервью Defense Express генеральный директор ООО «Конструкторско-производственное предприятие «Украинская бронетехника» Владислав Бельбас, на сегодняшний день cпециальные бронированные автомобили (СБА) «Варта» и «Новатор» успешно прошли определяющие ведомственные испытания в соответствии с программами и методиками испытаний Минобороны,

Национальной гвардии и Государственной пограничной службы Украины. СБА приняты на обеспечение силовых структур Украины в соответствии с порядком, определенным Постановлением КМУ №345. Сейчас продолжаются государственные испытания.

«По «Варте» и «Новатору» мы завершаем государственные испытания. «Варте» заданных 30000 км пробега осталось меньше 5000 км. Далее мы её должны проверить на подрыв. Фактически, по ней, если все пойдет хорошо, рассчитываем завершить государственные испытания уже в сентябре 2020 года», - отметил Владислав Бельбас.

В свою очередь, по отношению к «Новатору» руководитель предприятия заявил: «Новатор» тоже уже наездил более 30000 км. Осталось несколько тысяч. Рассчитываем к  сентябрю 2020 г. завершить госиспытания. При весе 8,8 т «Новатор» демонстрирует хорошие показатели. Он легкий, маневренный и очень быстрый. За три года эксплуатации системных проблем по нему не было. Но, конечно, любая машина в процессе испытаний дорабатывается, чтобы быть безупречной».

Также Владислав Бельбас назвал общее количество поставленных в силовые структуры Украины машин: «Сейчас поставлено более 200 СБА «Варта» и более 50 СБА «Новатор». Их потребителями сегодня является Национальная гвардия и Вооруженные силы Украины».

https://diana-mihailova.livejournal.com/5268960.html


26.02.2021

«Українська бронетехніка» передала нацгвардії партію СБА «Новатор».

У п’ятницю, 26 лютого, Національній гвардії України передано партію спеціалізованих броньованих автомобілів «Новатор», виготовлених КВП «Українська бронетехніка» в рамках державного контракту. Машини виготовлені відповідно до умов укладеного контракту згідно з технічним завданням замовника.

Процедура передачі відбулася на технічній базі «Української бронетехніки» у Нових Петрівцях за участю генерального директора компанії Владислава Бельбаса.

«Для нас передача замовлення силовим відомствам України – урочиста подія. З одного боку, затребуваність наших машин свідчить про їхню надійність, функціональність і відповідність вимогам до колісної броньованої техніки, що експлуатується в НГУ і ЗСУ. З іншого, кожна партія підвищує обороноздатність українського війська. Пишаємося тим, що броньована техніка нашого підприємства рятує життя захисників України», –зазначив пан Бельбас.

За рахунок оптимізації виробничих процесів команді «Української бронетехніки» вдалося досягти економії коштів, які – за домовленістю з Нацгвардією – будуть використані для виготовлення додаткового бронеавтомобіля «Новатор» в рамках діючого державного контракту.

Нагадаємо, що поточна партія бронемашин є вже третьою, виготовленою в інтересах Національної гвардії України. Попередній контракт з НГУ було виконано у травні 2020-го, коли «Українська бронетехніка» за рахунок оптимізації виробничих процесів поставила замовникові на одну одиницю техніки більше, аніж передбачалося контрактом.

https://ukrarmor.com/uk/news-uk/ukra%d1%97nska-bronetehnika-peredala-naczgvardi%d1%97-partiyu-sba-novator/


05.09.2023 р.  

ТОВ «Українська бронетехніка» на Міжнародній виставці оборонної промисловості MSPO, яка сьогодні стартувала в Кельце на півдні Польщі, представила нову модифікацію СБА «Новатор-2» - 10-місний бронеавтомобіль.


«Створенням нової версії «Новатора» ми продовжуємо розвиток нашої автомобільної лінійки. 10-місний бронеавтомобіль - це максимально актуалізована, оновлена з урахуванням вимог часу версія СБА «Новатор», який з 2018 року постачається Силам Оборони України та на сьогоднішній день пройшов випробовування як часом, так і, що важливо, боями», -  розповів генеральний директор ТОВ «Українська бронетехніка» Владислав Бельбас.

За його словами, дана модифікація розроблялася з урахуванням досвіду використання автомобіля різноманітними підрозділами в бойових умовах.

Серед головних новацій, втілених компанією, – покращена підвіска та система керування, які забезпечують високу маневреність та підвищену прохідність

«Машина зроблена на шасі Ford, яке широко використовують виробники бронетехніки. Головна проблема, яку доводиться долати, це збільшення максимального навантаження на базове шасі. У Fordа воно складає 8845 кг. Нашим конструкторам вдалося вирішити цю проблему за допомогою використання для бронювання сучасної тоншої та твердішої броні та з допомогою модернізації підвіски. Такі рішення дозволили спроектувати машину, яка відповідає вимогам сучасної війни», - розповів Бельбас.

Також, за його словами, оновлена версія «Новатора» має посилений протимінний захист. Бронеавтомобіль здатний працювати в різних кліматичних умовах, незалежно від пори року, та на різних типах доріг, включаючи бездоріжжя.

«Як і попередня версія 10-місний «Новатор» побудований за модульним принципом і є, фактично, універсальною платформою, яка завдяки високому ступеню адаптації, може використовуватися для виконання різноманітних бойових завдань та на яку можна інтегрувати різноманітне озброєння і бойові модулі», - додав Бельбас.

Дослідний зразок машини, який представлений на збройному форумі в Польщі, відразу після виставки буде проходити державні випробовування.

Працюємо на Перемогу!

https://ukrarmor.com/uk/news-uk/ukra%d1%97nska-bronetehnika-predstavila-novu-modifikacziyu-novatora-na-mizhnarodnij-vistavczi-oboronno%d1%97-promislovosti-mspo/

 

12.03.2024

ТОВ «Українська бронетехніка» успішно провела випробовування 10-місного спеціалізованого бронеавтомобіля «Новатор» з бойовим дистанційно-керованим модулем вітчизняного виробництва «ТАВРІЯ-14,5».



БМ «ТАВРІЯ-14,5» - бойова дистанційно-керована ненаселена турель, озброєна кулеметом калібру 14,5 мм (КПВТ) з боєкомплектом в 200 патронів. БМ «ТАВРІЯ-14,5» за допомогою новітньої та унікальної системи управління озброєнням, яка включає високоякісну систему стабілізації, забезпечує можливість захоплювати та супроводжувати цілі, а також вести точний вогонь по ворожим цілям в русі. БМ «ТАВРІЯ-14,5» обладнано оптико-електронним модулем, що дозволяє виявляти цілі на відстані понад 5 кілометрів як вдень, так і вночі.



Рівень бронезахисту бойового модулю відповідає рівню НАТО - STANAG 1. Розробником бойового модулю передбачено відповідний броньовий рівень захисту корпусу оптико-електронного модулю та блоків системи управління озброєнням.

Використання швидкісних маневрених броньованих автомобілів, оснащених дистанційно- керованими бойовими модулями, не тільки забезпечує додаткові можливості вести бій на відстані, але і зберігає життя військових.

Працюємо на Перемогу!

https://www.facebook.com/ukrainianarmor?__cft__[0]=AZXlYyYIZnN3CqgzfInpRPkIthKzaYo__Lksns3JYlEmNIWo0Jkq1lJRl92ObfvQ1HkxZDU2N_NhU8mvMNoPDYQu_g3H_xDPcnp8HXKqUwfVe-JSOY31BB2Pl2b2JyIk4t4XzCkBXlKQyG3-nExbQw7f0_5AeT7ZiaMMhDZJSFE3L-KGLkEKdP7Lwt-OyJkgSbf3kH4d7bqDLX9xLL9cc-7n&__tn__=-UC%2CP-R

 

01.07.2024

Перша партія бронеавтомобілів СБА «Новатор 2» передана бійцям Національної гвардії України.



СБА «Новатор 2» є продовженням автомобільної лінійки компанії. Розроблена на базі СБА «Новатор», який з 2018 року постачається Силам Оборони України. Дослідний зразок машини був вперше представлений на Міжнародній виставці оборонної промисловості MSPO у Польщі у вересні 2023 року. Автомобіль розроблявся під час війни із врахуванням досвіду використання «Новатора» різноманітними підрозділами в бойових умовах.



«Новатор-2» виготовлений на наше замовлення. Нам було важливо отримати бронеавтомобіль під бойову групу, на 9 чоловік. Це було побажання фронту, те, що потрібно бійцям сьогодні. Такі автомобілі отримає кожна бойова бригада Нацгвардії», - заявив під час передачі першої партії автомобілів заступник командувача Національної гвардії України Олександр Білоус.



«При розробці ми врахували всі побажання Національної гвардії. Бронеавтомобіль до серійного виробництва пройшов майже рік випробовувань. «Українська бронетехніка» першою з виробників почала постачати автомобілі з РЕБ. Ми сподіваємося на співпрацю та зворотній зв’язок від бойових підрозділів стосовно того, як машина проявляє себе в бойових умовах, щоб максимально покращувати її враховуючи реалії сучасної війни», - заявив генеральний директор ТОВ «Українська бронетехніка» Владислав Бельбас.



https://www.facebook.com/ukrainianarmor?__cft__[0]=AZW_Z70Chd4AHLtXGL83FNjt1P6c1Es3E3Q616mXxdCwuWFMt4mwQZRnD58WjpxrKAbHVionMIQpBKe9hb75NAdX9YjCRGZ3NnwbrENz57UgiOprqzK-CRZ0sJrtKk_NmnMzW0SK_bAEK3vgFFq0izIlqMqitQfJ9hjxdGNQZyQk7-lsODmGmXarey3z033OohciRoxmJoga1sd1uIqli1Y0&__tn__=-UC%2CP-R